Lifta 5 Mg 28 Tablet Fiyatı ve Eczane Satışı
839,00 Hemen Al

Lifta 5 Mg 28 Tablet Fiyatı ve Eczane Satışı

839,00

“Lifta 5 Mg 28 Tablet” ereksiyon (sertleşme) sorunları yaşayan erkekler için doktorlar tarafından reçete edilen eczanelerde satılan cinsel ilaçlardan birisidir. Etken madde 5mg tadalafil düşük dozlu olup günlük kullanım içindir. Her gün aynı saatte alınmalıdır, haftada 2-3 defa cinsel birliktelik düşünen erkekler için uygundur.

(7 müşteri değerlendirmesi)
Hizmetlerimiz

Lifta 5 Mg 28 Tablet Tadalafil Ereksiyon İlacı Nedir? Ne işe yarar?

Lifta 5 mg her gün alınan bir haptır. Yan etkilerin görülme olasılığı daha düşüktür ‎‏‎. Haftada en az iki kez cinsel aktivite bekleyen hastalar için uygundur.

“Lifta 5 mg” (tadalafil), erektil disfonksiyon (ED) ve iyi huylu prostat hiperplazisi (BPH) tedavisinde kullanılan bir cGMP’ye özgü Fosfodiesteraz Tip 5 İnhibitörüdür. ED, bir erkeğin tatmin edici bir cinsel deneyim için bir ereksiyon elde edememesi veya yeterli sert ve dik bir penisi sürdürememesi ile karakterizedir. BPH semptomları, sık idrara çıkma, ağrılı idrara çıkma veya idrar yaptıktan sonra mesanenin tamamen boşalmadığı hissini içerir.

Lifta 5 mg tabletleri, erkeklerde erektil disfonksiyon olarak da bilinen iktidarsızlık için kullanılan günlük bir tedavidir. Aktif madde tadalafil’dir. Kan damarlarının duvarlarını oluşturan kas hücrelerini gevşeterek penise kan akışını arttırır. Viagra gibi gerekli ED tedavilerinin aksine, Haftada en az iki kez cinsel ilişki yapmayı bekleyen erkekler için düzenli bir tedavi olarak en uygunudur.

Lifta 5 mg Devlet Karşılıyor mu?

“Lifta 5 mg sgk karşılıyor mu?” diye araştırma içerisindeyseniz; maalesef SGK tarafından geri ödeme listesinde olmadığı için kendi imkanlarınızla satın almanız gerekiyor.

Lifta 5 Mg Tafalafil Nasıl Kullanılır?

Her gün aynı saatte bir Lifta 5 mg günlük tableti alın. Yemekle birlikte veya yemeksiz alabilirsiniz. Aynı anda başka erektil disfonksiyon ilaçları almamanız önemlidir.

Lifta 5 mg her gün kullanırken aşırı miktarda alkol almak, düşük tansiyon, baş dönmesi ve bayılma gibi yan etki riskinizi artırır. Tedaviniz sırasında çok miktarda alkol almaktan kaçınmalısınız.

Lifta 5 Mg 28 Tablet Fiyatı Eczane 2024 Satışı

2024 yılından itibaren eczaneden Lifta 5 mg 28 tablet almak isterseniz en az 1879 TL ödemeniz gerekmektedir. Online eczane sitemizde kampanyalı satış fiyatı üzerinden orijinal lifta 5 mg siparişi verebilir, kapıda ödeme yapabilirsiniz. Web sitemizden birden çok kutu lifta 5 mg satın aldığınızda kampanyalı fiyatlardan yararlanacağınızı hatırlatmak isteriz. En ucuz lifta 5 mg fiyat listesi 2024 şu şekilde;

İlaç Adı Kutu Adeti Fiyatı
Lifta 5 Mg 28 Tablet 1 699,00 TL
Lifta 5 Mg 28 Tablet 2 1179,00 TL
Lifta 5 Mg 28 Tablet 3 1459,00 TL
Lifta 5 Mg 28 Tablet 4 1799,00 TL

Eczanelerde satılan sertleşme ilaçları devlet tarafından karşılanmadığı için kendi satış rakamlarını kendileri belirliyorlar. Bu nedenle ecza deposundan 699 TL maliyetle faturalanan ürünler %300 arttı. Ecza deposu olarak Sağlık Bakanlığı onaylı online eczanemizde aynı orijinal ürünü 699 TL’den beğeninize sunuyoruz. Web sitemizdeki sipariş formunu doldurarak hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Lifta 5 Mg 28 Tablet Fiyatı ve Eczane Satışı için 7 değerlendirme

 1. FATİH YILMAZ

  İki ay önce 1 kutu almıştım fatih yılmaz adına 2 kutu daha lifta 5 mg lık kargolama yapabilir misiniz ? Kartla ödeme yapacağım ona göre

 2. Sedat ERDEM

  Siparişim dün gelmiş evde yoktuğum için güvenliğe bırakılmış sitenin üstünde ilacın adının yazmaması çok hoşuma gitti üstünde ilaç adı yazar araştırırlar mahçup olurum diye korkmuştum teşekkür ederim

 3. Uğur

  İki hafta önce sipariş vermiştim yine aynı adresime gönderir misiniz?

 4. Şenay

  Eşimde iyi huylu prostat hastalığı var. İlacı maalesef eczaneden çok pahalı olduğu için alamadık eşimden gizli sitenizden aldım. 3 aylık kullanım önerdi doktorumuz ve umarım faydasını görürürüz.

 5. Kemalettin

  Eczaneden aldığım lifta 5 mg ile birebir aynısı ve orijinal its.gov.tr den kontrolünü yaptım

 6. Aykut AKAR

  Lifta düzenli olarak kullandığım bu hapı firmanızdan oldukça uygun fiyatla bana gönderdiniz. Hap orijinal ve kaliteli herkese tavsiye ediyorum.

 7. Recai Bıçakçı

  Liftayi doktor bana reçeteye yazdı eczaneye gittim bu ilacı SGK karşılamıyor amca dediler utana sıkıla o parayı ödedim sormuş oldum bir kez millet tutturabildgine gidiyor aynı ilacı yarı fiyatin altına getirttim teşekkür ederim ecza deposu sahiplerine

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir