Lifta 20 Mg 4 Tablet Fiyatı Eczane Orijinal İlaç Satışı
369,00 Hemen Al

Lifta 20 Mg 4 Tablet Fiyatı Eczane Orijinal İlaç Satışı

369,00

Lifta 20 mg 4 film tablet tadalafil erkekler için sertleşme (ereksiyon) olamama ve cinsel performans artışı için doktorlar tarafından en çok önerilen ilaçlardan birisidir. Penise giden kan akışını arttırarak, kaya gibi sertleşme sağlar. Bir erkeğin cinsel performansını iyileştirir, defalarca cinsel birliktelik yaşamaya yardımcı olur. 36 saate kadar etkili bir ilaçtır.

(1 müşteri değerlendirmesi)
Hizmetlerimiz

Lifta 20 Mg 4 Film Tablet Nedir? Ne İşe Yarar?

Lifta 20 Mg, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna ait olan tadalafil içerir. Erektil disfonksiyonu ve iyi huylu prostat hiperplazisi (ED/BPH) semptomları olan yetişkin erkekleri tedavi etmek için kullanılır, ayrıca pulmoner arteriyel hipertansiyonu yönetmek için kullanılır. Bu ilaç, cinsel aktiviteye uygun, sert ve erekte bir penis elde etme yeteneğini önemli ölçüde geliştirir. Penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak çalışır ve kanın penise akmasını sağlar.

Cinsel uyarı yoksa Lifta 20 Mg Tadalafil’in ereksiyona neden olmayacağına dikkat etmek önemlidir.

Kadınlar için endike değildir. 18 yaşın altındaki çocuklar ve ergenler tarafından kullanıma uygun değildir. Bu ilacın yaygın yan etkileri baş ağrısı, kas ağrısı ve döküntüdür. Şiddetli kalp, karaciğer problemleriniz veya düşük tansiyonunuz varsa bu ilacı almayınız. Baş dönmesine neden olabileceğinden, bu ilacı kullanırken araba kullanmaktan ve alkol almaktan kaçının.

Lifta 20 Mg Nasıl Kullanılır?

Genel olarak önerilen günlük doz, cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce aç veya tok karna alınan 20 mg tablettir. Maksimum doz sıklığı günde 1 tablettir. 20 mg’lık tadalafil tabletler beklenen cinsel aktivite öncesinde kullanım içindir ve sürekli olarak günlük kullanımı önerilmez.

Lifta Kullanma şekli: Tabletler ağız yoluyla alınır. Hafif ile orta şiddetli böbrek fonksiyon bozukluğu olan hastalarda doz ayarlaması yapılmasına gerek yoktur. Şiddetli böbrek fonksiyon bozukluğu olan hastalarda tadalafil kullanılması önerilmez. Şiddetli karaciğer fonksiyon bozukluğu olan hastalarda (Child Pugh Sınıf C), LİFTA’nın güvenliliği üzerine sınırlı klinik veri bulunmamaktadır.

Eğer bu hastalara LİFTA reçete edilirse, hastaya ilacı reçete eden hekim tarafından detaylı bir bireysel yarar/risk değerlendirmesi yapılmalıdır Diyabetli hastalarda doz ayarlaması yapılmasına gerek yoktur. LİFTA 18 yaşın altındaki kişilerde kullanılmamalıdır. Yaşlı erkeklerde doz ayarlaması yapılmasına gerek yoktur. LİFTA’nın da dahil olduğu erektil disfonksiyon tedavisi için kullanılmakta olan bileşikler, cinsel aktivitenin önerilmediği kalp hastalığı olan erkeklerde kullanılmamalıdır. Hekimler, daha önceden kardiyovasküler hastalığı olan kişilerde, cinsel aktivitenin oluşturduğu potansiyel kardiyak riskleri göz önünde bulundurmalıdırlar.

Lifta 20 Mg 4 Tablet Fiyatı Eczane Orijinal İlaç Satışı için 1 değerlendirme

  1. Nurettin

    Eczanedeki liftanin aynısı güvenle tercih ediyorum

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir